1 / 5
Pasat 1.9 tdi 110 bmw mercedes audi golf zamena
1.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2022 16:09

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo ispravana sostojba
I'ma napraen servis
Na motor
Prednica nova
4diskovi I plocki
Filtri vozdusni.
F.nafetei
Moze I zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ilir
Потврден огласувач
077878859
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам