1 / 7
Citroen c1 bmw mercedes golf opel ford Honda
3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2022 16:08

Прилеп / Прилеп

Марка:

Citroen

Модел:

C1

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo.perfektna sostojba
Uvoz 🇨🇭🇨🇭so servisna kniska
1.0 motor na lanec
Mnogu ekonimicno voziilo
So.novi.gumi
Cena 3000e
Registrirana na makedonski tabli

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ilir
Потврден огласувач
077878859
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам