1 / 5
Stativ za Telefon
399 МКД
31.07.2022 18:04

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Статив за телефон изработен од лесен издржлив пластичен материјал. Рачно прилагодливо копче од 360 степени за да ги задоволите вашите различни потреби. Најдобар начин за снимање и фотографирање на отворено.

☑️ Должина на стативот: 16cm x 6.5cm x 6cm.
☑️ Максимална висина на статив: 16cm.
☑️ Минимална висина на статив: 10cm.
☑️ Ротација од 360 степени.
☑️ Прилагодлива растегливост според обемот на вашиот телефон.
☑️ Дава совршена заштита на вашиот уред.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Stativ za Telefon

399 МКД

Baterii za napojuvanje

299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам