1 / 4
Sedista za Ducato Boxer Jumper
350 €
11.04.2021 23:09

Прилеп / Прилеп

Sedistata se vo odlicna sostojba so podesliv naslon i se prekrsuvaat pasuvaat i na sekakvo kombe
Izvadeni se poradi prenamena na kombeto

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Leonardo
Потврден огласувач
071855100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам