1 / 8
5x112 17ki MERCEDES a180 b180 c220 klasa bandazi felni
129 €
11.05.2022 13:47

Куманово / Куманово

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7.5J

Дијаметар:

17

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Se prodavaat oroginalni mercedes felni 17ki
Ispravni ne se krivi i vareni treba da se isfarbaat i sredat
Cenata e fixna

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
071353530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам