1 / 3
Се продава нива во месноста САРИКА
1 €
14.05.2022 13:50

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2400 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во областа Сарика-Прилеп, приказ на сликите каде се најдувам, површина од 2400м2, со хидросистем.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
070559722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам