1 / 1
Huawei Honor 9x
7.999 МКД
08.03.2021 00:01

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Huawei

Модел:

Honor 9x

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Nov tel ne koristen kupen od vip na 18.12.2020 so garancija

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Mедија Mаркет 2008
Ул. Сутјеска бб, Штип
Потврден огласувач
078640991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам