1 / 5
Tablet Orion 70 L Skrsen ekran
800 МКД
Цената не е фиксна
18.03.2022 21:11

Прилеп / Прилеп

Марка:

GoClever

Големина на екранот:

7" инчи

Na Tabletot mu e skrsen ekranot i dzekceto za polnejne e rasipano nema ni polnac
Znaci ili za delovi ili da si smenite ekran i dzekce
Ima 1 g ram memorija i 4 giga vnatresna memorija

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078256506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам