1 / 7
Izdavam sprat od kujka za rabotnici
5.000 МКД
Цената е фиксна
25.05.2022 17:07

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

60 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Sava kovachevik 44

Spratot e opremen i ima dovolno za se sto vi e potrebno, TV, Frizider, Elektricno spore, wc, kupatilo i dve sobi. Max 5 lujge.
Spratot e namenet za rabotnici, no mozi da se dogovorime i za postojan prestoj za familija.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Borche
Потврден огласувач
075213411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам