1 / 4
vaga digitalna precizna 0.01g/200g
499 МКД
23.06.2022 10:12

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Prodavam digitalna vaga meri 200 grama so preciznost od 0.01 grama mnogu precizna za sekakva namena so avtomatska kalibracija,koristi dve baterii od 1,5V AAA
tel za kontakt :076-666-533
prajcame po kargo niz cela mk

Категорија: Останато

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

elektricen bokal

599 МКД

bezicno zvonce

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам