Купувам плац во опш.Чучер-Сандево
5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.12.2020 19:11

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Купувам градежен плац од 500-600m2 во реон на Мирковци (Чардак), Бразда и Глуво со пристапен пат (легален) и со можност за приклучок на струја и вода. Контакт тел: 078/225-295; e-mail: damcheska@hotmail.com (наведете бр.на КП, бр.на КО и цена)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Лидија
Потврден огласувач
078225295
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам