1 / 1
ST Индукциско стаклокерамичко решо достапно
1.599 МКД
23.12.2020 08:50

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ST Индукциско стаклокерамичко решо достапно по цена од 1599 ден

Нарачајте на ☎️ 078 930 335 (достапни и на вибер) www.onlineshopping.mk

2000W
ЛЦД Дисплеј
Siemens IGBT 15A
10 нивоа на моќност
Заштита од прегревање
Автоматско исклучување за 1 минута ако нема сад
Гаранција (дена): 360


Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

OnlineShopping MK
Потврден огласувач
078930335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам