1 / 12
Микрофибер постелнина
1.150 МКД
Цената е фиксна
06.04.2021 07:07

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Изработено од 100% микрофибер, многу нежен и пријатен материјал
Единечна големина - 1150 денари,
160х210 - јорганска навлака
160х220 - долен чаршаф
50х70 - навлака за перница

Двојна Големина 1390 денари
200х220 - јорганска навлака
220х240 - долен чаршаф
50х70 - 2х навлаки за перница

Достапни бои со кои располагаме се: бела, зелена, тиркизна, жолта, лилјакова, циклама,сива, кремова, светло кафена, Нарачајте веднаш!

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
076983425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам