1 / 1
RAM MEMORY 2GB
600 МКД
Цената не е фиксна
07.02.2023 03:54

Куманово / Куманово

ram memorija za laptop 2gb ddr2
2Rx8
SAMSUNG

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078373641
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам