1 / 2
kosmodisk classic novi !
499 МКД
01.10.2022 16:52

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

КОСМОДИСК КЛАСИК помагалото за `рбет треба да се користи секогаш кога се јавуваат болки,

Препорачуваме употреба на Космодиск во период од 30 дена – за време на овој период Космодиск треба да се носи најмалку 3 часа дневно.

КОСМОДИСК КЛАСИК производите може да се носат над или под долна облека. Во секој случај, најдобри ефекти ќе почувствувате ако ги носите директно на кожата. Ребрестата страна секогаш треба да биде свртена кон телото.
По подолга употреба на КОСМОДИСК КЛАСИК помагалото за `рбет, може да го измиете со топла вода и четка. Употребувајте биоразградлив сапун кој не ја иритира кожата. Не го перете во машина за перење алишта.
Уникатниот КосмодискСистем™ на ребренца ќе дејствува сè додека неговиот облик не се оштети.

Пред употребата, проверете дали постојат видливи оштетувања кај производот.

За сите оние кои сакаат да се ослободат од болките во грбот

За сите кои сакаат удобност
За сите оние кои чувствуваат затегнатост
За сите кои сакаат соодветна потпора
За сите оние со болки во грбот и ’рбетот
Удобен, пријатен и не пречи во дневните активности
Ги стимулира мускулите и го намалува притисокот врз нив
Посебно дизајниран за оние кои поголем дел од денот седат.
Изработен во соработка со експерти за максимален ефект.
-праќаме по карго
-тел 076-666-533

Категорија: Останато

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

digitalna vaga od 1gram do 10 kilogrami

399 МКД

BATERISKA LAMBA ++ ELEKTRO SOK

499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам