Барам Куќа во Прилеп
35.000 €
Цената не е фиксна
15.07.2021 20:29

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Барам куќа во Прилеп, на еден спрат со цена: 25 - 35 илјади евра.

Контакт: 076/ 49 20 15 - Марјан

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара / Можна е замена од:

marjan
Потврден огласувач
076492015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам