1 / 3
Saran
30 €
04.11.2021 19:38

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Delovi za saran

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtoPlac Laki
Потврден огласувач
070211138
Испрати Е-маил до огласувачот

Seat Toledo - 1.9 TDI

800 €

MATIZ

30 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам