1 / 3
Golf 3
30 €
18.03.2022 12:13

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtoPlac Laki
Потврден огласувач
070211138
Испрати Е-маил до огласувачот

GOLF 3 EFTINO

0 €

Opel Zafira B - 1.9

3000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам