1 / 3
MATIZ
30 €
11.01.2021 22:29

Куманово / Куманово

Марка:

Daewoo

Модел:

Matiz

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

36 kw / 49 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtoPlac Laki
Потврден огласувач
070211138
Испрати Е-маил до огласувачот

MAZDA 3 2.0 DIZEL nov uvoz svajcarija

4500 €

Saran

30 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам