1 / 3
Astra
30 €
12.11.2021 11:55

Куманово / Куманово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtoPlac Laki
Потврден огласувач
070211138
Испрати Е-маил до огласувачот

Seat Toledo - 1.9 TDI

800 €

Opel Zafira B - 1.9

3000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам