Suma vo Prisad
4.000 €
01.01.2021 14:50

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

7000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

се продава шума во Присад, Прилеп 7000м2
Tel. 070/220659

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Сашо Лазаревски
Потврден огласувач
070220659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам