1 / 1
Displej slim led 14" 40 pin
2.500 МКД
Цената е фиксна
23.05.2022 06:50

Куманово / Куманово

Displej slim led 14" 40 pin

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

Се продава од:

Master68
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам