1 / 2
Dell E7450
250 €
05.10.2022 11:56

Куманово / Куманово

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Dell LATITUDE E 7250 Intel Core i5 5300
Clock Speed : 2.40 GHz
Ram : 8GB upto 16GB
SSD : 256GB
Graphics : Intel HD Graphics
Display : 14.1 FHD anti-glare
Weight : 3.31 lbs
OS : Windows 10-64 bit
Bateria ✅performance 📍

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од: Претпријатие

AksaComputer
S.Nikustak
Потврден огласувач
072605900
Испрати Е-маил до огласувачот

Macbook pro retina 15 mid 2014

560 €

Macbook pro Retina 15 Mid 2015

600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам