1 / 12
VLECNA-SLUZBA-LJUPCE- SLEP( POMOS NA PAT )
1 €
25.01.2023 13:54

Прилеп / Прилеп

☎️071-985-494 ☎️🖐️LJUPCE
🚨VLECNA SLUZBA - SHLEP -
🚨SLEP - POMOS NA PAT
🚨TRANSPOR
☎️071-985-494 ☎️

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Ljupce Gjorgjieski
Потврден огласувач
071985494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам