1 / 1
Ferm 18v
4.000 МКД
Цената е фиксна
04.01.2021 12:58

Аеродром / Скопје

Ednas koristena
Pod garancija
Kupena pred 4 meseci
Zvonete na ovoj broj
070317193

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
070258673
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам