1 / 2
traktor FORD 3000
3.000 €
Цената не е фиксна
04.01.2021 21:27

Делчево / Делчево

ODLICNA SOSTOJBA TEL 075229525

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

ford
Потврден огласувач
075229525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам