Се продава нива во Горно Садво - Прилеп
6 €
03.07.2022 11:31

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2121 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива од 2121 м2 во местото викано Горно Садово - Прилеп на одлична локација веднаш до патот за Битола. Нивата е приклучена на вода и има можност веднаш да се приклучи на струја.
Нивата има чист имотен лист.

Цената е 6 евра по м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
077988881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам