1 / 6
VOLVO FH440
1 €
29.05.2021 10:48

Богданци / Гевгелија

Standard- 2006. mega -2008.passat-2006.scania-2008

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

vasko
Потврден огласувач
075255618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам