1 / 12
KARTING
1 €
06.01.2021 11:39

Кисела Вода / Скопје

Se prodava Karting Energy Storme Mini 60. Kartingot e 2019god. spremen e za sezona 2021god. Pogoden e za deca od 7-13godini. Kontakt 070 323 132 Igor.

Категорија: Спортска опрема и активности / Тркачки спортови / Останато

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070 323 132
Испрати Е-маил до огласувачот