1 / 2
SE PRODAVA KUKJA VO PRILEP
По Договор
22.02.2021 19:46

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Cane konjarec 59

kukjata e na 2sprata, 6sobi, kupatilo, garaza za podetalni informacii 077 692 212 Pece

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078505946
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам