1 / 3
Kuka so plac legalizirani
По Договор
13.05.2022 20:51

Кривогаштани / Прилеп

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava legalizirana kuka so zemjiste vo urbanizirano podracje vo opstina Krivogastani. Za podetalni informacii javetese na 075461820-Branko.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
075461820
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам