Се издава ексклузи локал 126м2 на ул.Ленинова во Дебар Маало
По Договор
21.01.2021 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

126 m²

Греење:

Централно

Се издава ексузивен локал од 126 m2 на најдобра локација во Дебар Маало, веднаш до кафе Кала (Coffee factory). Локалот е погоден за ресторан, кафетерија, lounge bar, казино, обложувалница и други дејности.

Категорија: Недвижности / Дуќани