1 / 1
Се продава куќа во Прилеп
70.000 €
19.09.2022 22:00

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

121 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Јоска Јорданоски бр.21А

Се продава куќа во Прилеп на одлична локација во центарот на градот.
На парцелата каде се наоѓа куќата, една гаража со дворно место.
Куќата е со чист имотен лист и е сопственост на едно лице.
Цена: 70.000 евра

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
077988881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам