1 / 3
Gaming Kompjuter so 12GB ram memorija
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 22:57

Куманово / Куманово

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

12 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Brz kompjuter so intel i3 -3.06 procesor
Ram memorija kingston ddr3 12GB
Maticna Asus P7P55-LX
Graficka Asus GTS 450
HDD 1TB WesternDigital
citac za memoriski karticki
DVD rezac LG
WINDOWS 10 Pro Aktiviran +Office 2020
Adobe programi najnovite 2020 instalirani
Moze da se proba vo sekoe vreme

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

biti
Потврден огласувач
076444397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам