1 / 8
Universal 445 univerzal imt ferguson fiat ford traktori
2.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2022 16:11

Кривогаштани / Прилеп

Traktorot e vo ispravana sostojba
Za poveke info
☎️☎️☎️077768512☎️☎️☎️

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

Idris
Потврден огласувач
077768512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам