1 / 1
HEVTALKA UDARNA ZA TAPACIRANJE I ŠAJKI. NOVA!!!
2.800 МКД
27.10.2022 21:43

Гази Баба / Скопје

Hevtalica NOVA neotvorena!
Na kompresor.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Реклама 5
Потврден огласувач
+389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам