1 / 7
Seat toledo 1.9 tdi bmw mercedes golf audi opel zamema
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2022 16:11

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Toledo

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo ispravana sostojba
Full oprema (klima)
Registrirana
Servisirana
4novi gumi
☎️☎️077768512☎️☎️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Idris
Потврден огласувач
077768512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам