1 / 5
Plas vo Bel kamen
18.000 €
24.11.2021 22:46

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 300m2 vo Bel kamen so gotov plan za kuka, na placot ima ploca i stubovi.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Slobodanka
Потврден огласувач
78400337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам