1 / 7
Апартман Нико - Крушево
1 €
06.02.2023 09:03

Крушево / Крушево

Состојба на предмет
Нов

Нов апартман во центарот на градот веднаш до црквата св.Никола

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Taki
Потврден огласувач
075316173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам