1 / 4
Се издава
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2022 21:07

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

38 m²

Греење:

Струја

Se izdava dukan 38m² vo novata katna garaza, na prizemje za poveke informacii kontakt na telefon 075803245

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

viktor
Потврден огласувач
075803245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам