1 / 4
Se izdava kancelarija vo centarot na Prilep!!!
1 €
28.02.2023 11:16

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

18 m²

Lokacija: Poranesen hotel Skopje, pogled
kon bulevarot.
Kontakt broj:075689668

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Martin
Потврден огласувач
075842402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам