1 / 12
Стан на плоштадот во Штип
65.000 €
11.01.2021 13:57

Штип / Штип

Број на соби:

3,5

Квадратура:

72 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Кузман Јосифовски Питу 1, Плоштад

Се продава стан на Плоштад Слобода во Штип, реновиран, атрактивна локација и цвста градба. Станот е со површина од 72м2, неодамна е реновиран, поставено ламинат во станот, избелено и направено со агрип. Во станот моментално се живее, што значи дека веднаш е вселив исто така е и погоден за канцелариски простории бидејки има добар распоред.
Распоред: влезен ходник, салон(предсобје), три соби и 2 купатила. Зградата е доста цврста градба со полнета циграл, автентична градба и симбол на градот. Станот е на втори спрат има излез до подкровието со скали кои се во станот. Станот е доста топол, моментално се грее само со клима, која ќе остане во станот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

We4home.mk
Kiril i Metodi 26
Потврден огласувач
078419995
Испрати Е-маил до огласувачот

Спрат од куќа спроти градската црква

210 €

Екстра нов стан во центар на Штип

800 €