1 / 6
KRONE Platforma 2008 godina
2 €
Цената не е фиксна
19.11.2022 13:15

Прилеп / Прилеп

BPW osovini so tristop cilindri
Drzaci za dve rezervni gumi
Ne e registrirana
Patosot e nov
Novi gurtni na site trkala
4 novi jastuci
Struja, vozduh vo perfektna sostojba
Ne e prekrsena nitu varena
Registriraj i vozi !
Mozi zamena za avtomobil
Kontakt 004915155226526 Viber

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава / Можна е замена од:

Lkw
Потврден огласувач
079 323 812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам