1 / 11
BMW X5 E53 Редизајн FULL
8.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.01.2021 21:44

Илинден / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Останато

Возилото е купено во МК и е со FULL опрема.
Поседува летни гуми GT Grabber 4x4 со 19" алуминиумски бандажи и зимски гуми HANKOOK 4x4 со 17" бандажи.

Одлично сочуван, редовно одржуван.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
070341985
Испрати Е-маил до огласувачот