1 / 3
Kuka so plac legalizirani
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2022 20:51

Кривогаштани / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

13000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

Krivogastani

Se prodava legalizirana kuka so zemjiste vo urbanizirano podracje vo opstina Krivogastani. Za podetalni informacii javetese na 075461820-Branko

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
075461820
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам