1 / 4
Se iznajmuva dvosoben namesten stan vo Karpos 4
220 €
12.01.2021 15:36

Карпош / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Se iznajmuva dvosoben namesten stan vo Karpos 4

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Igor
Потврден огласувач
070246616
Испрати Е-маил до огласувачот