1 / 12
Се издава луксузна куќа во центарот на Прилеп
600 €
14.01.2021 09:45

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

7

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Луксузен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Републиканска

Се издава луксузна, целосно опремена куќа во центарот на Прилеп за подолг временски период

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Maja
Потврден огласувач
077699961
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам