1 / 3
Anker Usb C kabel,kako nov.
10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.01.2021 09:22

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Prodavam cisto nov kabel,anker bel po boja,usb c na usb c.Nekoristen.cena 10 evra.Po kargo ne prakam.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Останато

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
074240771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам