1 / 4
Челични бандажи (celicni bandazi)
2.000 МКД
Цената е фиксна
11.11.2022 18:17

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6.5J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

110

Број на дупки:

Со 5 дупки

Celicni bandazi 15 5x110. Odgovaraat za vectra, astra h, zafira. I dr

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
075583877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам