1 / 1
Procesori Intel® Core™ Gen-6,7,8
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2022 11:37

Ѓорче Петров / Скопје

1) Intel® Core™ i5-6500 @ 3.10GHz-3000Den Dostapni x4
2) Intel® Core™ i7-6700 3.40GHz 5500Den
Prodadeni
3)Intel Core i5-7500 @ 3.40GHz-4000den
Dostapni x2
4)Intel Core i5-8500 @ 3.10GHz-5500den
Dostapni x1
5)Intel Core i5-8500T @ 2.10GHz-6000den
Prodadeni

Poedinecno site se provereni i se vo ispravna sostojba!

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

IT-2018
Потврден огласувач
(070360617-samo na Viber)
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам